KINA MEKANLARI

İstanbul kına organizasyonu olarak Kına organizasyonlarımızı İstanbul içi ve Türkiye geneli müşterilerimizin anlaştığı mekanlarda gerçekleştirmekteyiz.

Kına Mekanları

Kına gecesi organizasyonu kadar eğlencenin yapılacağı mekan da bir o kadar önemlidir. Kına gecesini gerçekleştirmek için aslında 2 farklı yolunuz bulunuyor. Eğer evinizin önü müsaitse sadece organizasyon hizmeti alarak dostlarınızı ve akrabalarınızı ağırlayabilirsiniz. Bu organizasyonda mekan süslemesi, müzik – ses sistemleri, ekipmanların temini profesyonel ekibimiz tarafından ayarlanmaktadır.

Kına gecesi mekan seçimi

Kına gecesinin yapılacağı yer ekibimiz tarafından seçilebilir. Anlaşmalı olduğumuz mekanlar sayesinde hem daha indirimli hem de profesyonel dizayn ile misafirlerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız.

Mekan seçimi yapılırken öncelikle davet edilecek kişi sayısı göz önünde bulundurulur. Kalabalık aileler için geniş ve açık alanlar tercih edilirken, daha dar aileler için salon tipi yerler daha ideal olacaktır.

Açık ve kapalı alanlarda mekan süslemesi

İster açık bir alanda olsun, ister kapalı bir alan olsun mekanınızın tüm süslemesi kına gecesi konseptine uygun olacak şekilde ekibimiz tarafından hazırlanır. Masaların düzeni, etraf süslemesi gibi ince detaylar için kafa yormazsınız.

Kına gecesinde en önemli detaylardan biri de müzik ve ses sistemidir. Profesyonel olarak sahne alan müzik ekipleri sayesinde kına gecenizde en güzel müzikler çalınır. Kına gecesine uygun olarak hazırlanan playlistler sayesinde sahne her zaman canlı olur. Kına yakma töreni esnasında çalınacak müzikler, kına koltuğunun temini de yine ekibimiz tarafından karşılanır. Size sadece kına gecesinde eğlenmek kalır.